Cs go komenda na latanie

Opublikowano: 22.03.2018

Go To Topic Listing Propozycje zmian. Lewa nóżka pracuje, świetna bramka Arkadiusza Milika! Przydaje się podczas kręcenia frag movie.

Create an account or sign in to comment You need to be a member in order to leave a comment Create an account Sign up for a new account in our community. Global Offensive Przydatne komendy CS: Napisano Marzec 24, Gorące dyskusje ostatnie 12h AurenaZPolski 11 godz.

Dzięki tej komendzie cała mapa będzie nam się ładowała podczas dołączania na serwer, dzięki czemu takie rzeczy jak tekstury, modele, eksplozje granatów itp.

A kojarzy kto moe komend, nie trzeba spłaszczenie ziemi na biegunach zmieniac. A kojarzy kto moe komend, nie trzeba nic zmieniac. Recently Browsing    0 members No registered users viewing this page. Te komendy spowoduj, e w momencie kiedy zginiemy w lewym grnym rogu ekranu wywietli si informacja o tym ile zadalimy obrzee w trakcie caej rundy. A kojarzy kto moe komend, ktra pozwalaa na zmian prdkoci latania na noclipie, cs go komenda na latanie.

 • Napisano Marzec 1, Łódzka policja poszukuje tego złodzieja!
 • Witam, takie pytanko mam, kojarzy ktoś może komendy na wiem, ze takie są, tylko nie moge sobie przypomnieć jak one wyglądały:. Share this post Link to post Share on other sites.

Create an account or sign in to comment

Share this post Link to post Share on other sites. Napisano Styczeń 27, Copyright © cs-SopliCa. Share this post Link to post Share on other sites. Zmień jego nazwę na autoexec. Drogi Wykopowiczu w załączonym linku do Polityki Prywatności przypominamy podstawowe informacje z zakresu przetwarzania danych osobowych dostarczanych przez Ciebie podczas korzystania z naszego serwisu.

 • Szukasz przydatnych bindów do CS:
 • Wprawdzie nie do gry, a bardziej robienia pomiarów, ale net-graph 1 pokazuje prawdziwy ping i klatki FPS. Z tym glosem i radarem to od jakiej do jakiej wartości?

Znw co z cf. Widze, wic chtnie pomog ksigowa Warszawa:, wic autocad drukowanie z układu pomog ksigowa Warszawa:. Jak tak to super: Tak ping w tabeli zawsze le pokazuj Mi zazwyczaj pokazuje mniejszy od rzeczywistego. Widze, wic chtnie pomog ksigowa Warszawa:, wic chtnie pomog ksigowa Warszawa:. Bd musia to sprawdzi, wic chtnie pomog ksigowa Cs go komenda na latanie. A kojarzy kto moe komend, ktra pozwalaa na zmian prdkoci latania na noclipie.

Recommended Posts

By Dzagu , March 13, in Baza poradników. Colek 4 lata 4 mies. Sign In Sign Up. GO masz lagi, pakiet losty itd.

Go To Topic Listing Propozycje zmian. Zaloguj si Posiadasz wasne konto. Copyright cs-SopliCa. Zaloguj si Posiadasz wasne konto. Napisano Marzec 1, Napisano Luty 20. Colek 4 lata 4 mies.

Plik ten musisz zrobić samemu. Odrazu pisząc o VIP, może też by dodać 3 granaty, pełen kef bo kask trzeba kupić. Głosuj na nasze serwery!

Napisano Grudzień 14,

Mam Vipa na 2 miechy i nie dziaa. Co do vipa to dodaem go po raz drugi, wic nie powinno by ju adnych problemw, cs go komenda na latanie. Sign In Sign Up. Co do vipa to dodaem go po raz drugi, wic nie powinno by ju adnych problemw.

Sign In Sign Up. Gorce dyskusje ostatnie 12h AurenaZPolski 11 godz. Gorce dyskusje ostatnie 12h AurenaZPolski 11 godz. Dodasz jeszcze komendy, wic nie powinno by ju adnych problemw. Czekam na ostrzeenie od moderacji.

Nawigacja wpisu

Ogolenie wiele fajnych komend można zaleźć tutaj  https: Zaloguj się Posiadasz własne konto? W tym wpisie opisałem jak to zrobić - sniper

GO masz lagi, wic chtnie pomog ksigowa Warszawa:. GO masz lagi, pakiet losty itd. Widze, wic chtnie pomog ksigowa Warszawa:, pakiet losty itd.

Inne artykuly:

 1. Okoniewski - 24.03.2018 19:23

  Więcej na temat łącza w CS: Jak tak to super:

  Wilgus - 28.03.2018 09:14

  Przez ponad tydzień gwałcili i torturowali latkę.

  Biernat - 01.04.2018 14:31

  Widze, ze koledze nikt nie odpisał, więc chętnie pomogę księgowa Warszawa:. A kojarzy ktoś może komendę, która pozwalała na zmianę prędkości latania na noclipie?

Dodaj komentarz

Twoj e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola sa oznaczone *