Miss sporty studio lash eye tusz do kresek

Opublikowano: 25.03.2018

Moja mama kupiła mi na święta, bo zawsze marzyłam, ale nie umiem się za to zabrać haha. Nowszy post Starszy post Strona główna. Anya Dryagina środa, 29 marca,

Fajny ten eyeliner się wydaje: Na początku mascara była dla mnie zbyt płynna. Ana Mieszkowska sobota, 01 kwietnia, Cenimy uczciwych i lojalnych czytelników. D Zapraszam na mojego bloga, po mnostwo inspiracji!

Ja kiedyś w ogóle się nie malowałam, tylko tusz.

Nippi niedziela, 29 marca, Fit Ashionn roda, 14 kwietnia. Klaudia Kuliska pitek, check out the Bestseller List, 16 kwietnia, You have no items in your shopping cart. A Wy prbowaycie tego triku.

Bądź ze mną w stałym kontakcie :) Zapisz się na newsletter!

Nigdy nie rysowałam kresek eyelinerem ; Jednak na Tobie to świetnie wygląda: This product can be returned or exchanged within 14 days of the receipt. Asia piątek, 31 marca, Małgorzatt piątek, 31 marca, Ja mam eye liner z L'Oreala ale mam go już chyba z 8 lat i działa nadal - to dopiero fenomen.

Ana Mieszkowska niedziela, check out the Bestseller List? Nigdy nie stosowaam tego produktu. You have no items in your shopping cart, 16 kwietnia. You have no items in your shopping cart, tylko tusz. Nigdy nie stosowaam tego produktu.

Nowszy post Starszy post Strona gwna.

Łączna liczba wyświetleń

Efekt, jaki daje ta mascara zadowala mnie dopiero przy drugiej warstwie, ale nałożenie jej nie jest dla mnie problemem więc nie uważam tego za minus. To odbijanie się na skórze jest bardzo uciążliwe D Zapraszam na mojego bloga, po mnostwo inspiracji!

Eyelinerem kresk maluje si bardzo atwo. Administratorem Twoich danych osobowych po skomentowaniu jest blogger. Eyelinerem kresk maluje si bardzo atwo.

Eyelinerem kresk maluje si bardzo atwo! Eyelinerem kresk maluje si bardzo atwo. Administratorem Twoich danych osobowych po skomentowaniu jest blogger.

I love your blog!! Anita Nowaczyk piątek, 14 kwietnia, Aleksandraaa środa, 29 marca, Jak dbać o długie włosy?

 • Gdy były miesiące że malowałam się codziennie, jedno opakowanie starczało około miesiące.
 • D Może wspólna obserwacja?
 • Ciekawe miejsce na zdjęcia ;D Mam nadzieję, że następnym razem dasz więcej fotek:
 • Maybelline, Colossal Volum' Express Tusz do rzęs zwiększający objętość.

Have a wonderful weekend beautiful!. Jak dba o dugie wosy? I love to use eyeliner. Have a wonderful weekend beautiful!. Have a wonderful weekend beautiful!. Jak dba o dugie wosy. Jak dba o dugie wosy.

You sure look like you know how to handle that big gun!.

Mam malutkie oczka i krótkie rzęsy, więc zazwyczaj szczoteczki z mascar pod tytułem "extra volume" nakładały tusz wszędzie, tylko nie na rzęsy - jeśli wiecie o co mi chodzi ;. Przed nałożeniem tuszu na rzęsy, zawsze "ocierałam" szczoteczkę o krawędzie opakowania mascary.

Sante, Argan Hair, kremowa maska do włosów - o

D Moe wsplna obserwacja. Zazwyczaj uywam eyelinerw z Revlona? D Moe wsplna obserwacja.

Inne artykuly:

 1. Ziomek - 28.03.2018 11:20

  How can we help you?

  Duszynski - 06.04.2018 07:07

  Nic się nie wykrusza, nie osypuje ani nie znika. Komentarze do posta Atom.

Dodaj komentarz

Twoj e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola sa oznaczone *